top of page

darwin foods

Sağlıkla dolu lezzetli yemeklerimizle tanışın. Uzman şeflerimizin taze ve doğal malzemelerle hazırladığı besleyici menülerimiz, sağlıklı yaşamınızı desteklemek için burada

DLR_3102.jpg
IMG_7704.JPG
IMG_7717.JPG
Melis Kargıoğlu

Chef

Melis KArgioglu

1985 yılında İzmir’de doğdu. Beykent Üniversitesi Aşçılık bölümünden mezun oldu. İzmir ve İstanbul’da çeşitli otel ve restoranlarda aşçı olarak çalıştıktan sonra, pasta ve ekmekçilik konusunda ilerlemeye karar verdi. İstanbul Zuma’da pastane bölümünde çalışmaya başladı. Üç sene sonunda Zuma’dan ayrılıp İnstitut Paul Bocuse’dan ileri pastacılık sertifikası aldı. Yaklaşık on sene İstanbul’daki Tom’s kitchen, Kilimanjaro, Turk gibi restoranlarda pasta şefliği yaparken yerli ve yabancı bir çok şefle çalışma fırsatı buldu. Mutfaktaki yoğun çalışma saatleri ve ağır fiziksel koşullar yüzünden başlayan sağlık sorunları sebebiyle 2012 yılında spor ve beslenme danışmanlığı almaya başladı. Üç senedir düzenli olarak fonksiyonel fitness yapan Melis, kendi hayatında değiştirdiği beslenme ve  alışkanlıklarını mutfaktaki tecrübesiyle birleştirerek hayalindeki mutfağı Darwin’de kurdu

Hedefiniz ne olursa olsun amacınıza ulaşmanız için doğru beslenme çok önemlidir. Etrafınız besin değeri olmayan, sadece kalorisi düşük yiyecekler ya da düşük kalorili sandığınız ama tahmininizden fazla kalorili olan işlenmiş atıştırmalıklarla dolu.

 

Sağlığınızı ve formunuzu korurken lezzetten ödün vermek zorunda değilsiniz. Protein donut ve protein barlar, dengeli bir beslenme programının vazgeçilmez bir parçası olabilir, böylece her atıştırmalıkta sağlığınızı ve zindeliğinizi desteklersiniz. 

Sadece antrenman öncesi ve sonrası için değil, bütün gün yanınızda taşımak isteyeceğiniz yiyeceklere ve uzman diyetisyenlerimiz, eğitmenlerimiz ve şefimizin beraber oluşturduğu menülere göz atmak için sizi Darwin Foods'a bekliyoruz. Maslak'ta bulunan spor salonumuz Darwin Fitness and Food içindeki restoranımız pazar hariç her gün sizleri bekliyor.

Menü

Tüm ürünlerimiz günlük olarak hazırlandığı için her zaman mevcut olmayabileceğini lütfen unutmayın. En güncel seçeneklere ulaşmak için Yemeksepeti, Getir veya Fuudy'e göz atabilir, Darwin Fitness & Food'a uğrayabilir ya da telefon edebilirsiniz.

1.png
2.png
bottom of page
Recommended
Darwin Fitness and Food
Restaurant Guru
2023